O NAS

IMG_6710

Geoline Logistic Sp. z o.o. powstało w wyniku połączenia dwóch prężnie działających firm transportowych – Geos Sławomir Sobala oraz Cegbud Sp. j. Henryka, Elżbieta Sobala – obecnych na rynku usług transportowych od 1995r. i działających nieprzerwanie do 2005r. Pozwoliło to na stworzenie jednej z większych firm transportowo-spedycyjnych na Dolnym Śląsku, mogącej śmiało konkurować na rynku usług transportowych Europy.

Geoline Logistic kontynuuje tradycje rodzinne swych poprzedników, starając się kłaść duży nacisk na rozbudowę i modernizację parku maszynowego, jak i jakość obsługi całego procesu logistycznego monitorowanych dostaw, przez wyspecjalizowaną kadrę spedytorów. Międzynarodowa spedycja, logistyka i transport drogowy to nasza wieloletnia tradycja.

IMG_0301
Współpracujemy z wieloma spedycjami w kraju i zagranicą. Pojazdy nasze są stale obecne w takich krajach jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Hiszpania i Włochy.
Jesteśmy głównym ogniwem procesu logistycznego związanego z obsługą spedycyjną i transportową firmy “AB” S.A. Która jest jednym z największych dystrybutorów części elektronicznych w Europie. Transportujemy również dla takich firm jak LG Electronics i Toshiba.
Jako główny partner w Polsce Firmy Menke-Spezial Transporte GmbH, możemy się poszczycić wyspecjalizowaniem w przewozie materiałów budowlanych po całej Europie. Obsługujemy dostawy w Unii Europejskiej firmy RÖBEN Ceramika Budowlana Sp. z o.o.
Potwierdzeniem profesjonalizmu w naszych działaniach jest fakt, iż jako jedni z pierwszych w Polsce uzyskaliśmy Certyfikat Kompetencji zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Rzeczy wydanym przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie. Pozwoliło ta na otrzymanie Licencji na Międzynarodowy Transport Rzeczy na Wszystkie Kraje Świata.

BANER